Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Celkem jednoduché dumpy jsou s CA, vyzkoušej a uvidíš jak vše funguje. Bohužel i s tou úsporou jsi na cenách standardních akcí, takže nic zajímavého smiley
end-on-end musí být permitted, aby daný tarif dovoloval kombinaci.

0 Citovat

Stačia aj SIDE TRIPS, ale začni s E-O-E.

0 Citovat

Tak dobře jdu zkusit nějaký CA. Sice mě Čína vůbec neláká, ale chci se to naučit. smiley

A myslíte, že můžu zkusit pro začátek 1x v C2?

Jinak využívám FD tool ze SF, ale třeba na momondo už jsem dostal ban kvůli tomu, jak to otevírá asi 10 záložek vždy najednou smiley hádám, že protekce proti DDOD

0 Citovat

Tenhle tool prosím nepoužívej. Je vytvořený jen za účelem získávání dumpů pro autory, kterými jsou bohužel SF.

Raději http://matrix.itasoftware.com/

0 Citovat

Takze skusme v novom dizajne ;)
C2-DPS, 189 Eur, *A

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

Takze skusme v novom dizajne ;)
C2-DPS, 189 Eur, *A

Možná hloupý dotaz a možná ani na něj nenajdu odpověd, ale zkusím to.
Jak se tohle dá přímo najít? Vím zhruba odkud, vím kam přímo, ale nevím datum a v *A jich je taky celkem dost. Jak eliminuji ty kombinace a dostanu se k tomu?

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

Takze skusme v novom dizajne ;)
C2-DPS, 189 Eur, *A

Teoreticky snadno, pokud do DPS létá přímo nějaká ze A, máš rovnou užší výběr. Horší to bude v případě, kdy je to varianta se A do SIN/CGK/KUL a následně přelet třeba s Jetstar do DPS.
No, ale v případě té první varianty máš 1-5 aerolinek a můžeš hledat kandidáta v podobě tarifu s nízkou základní cenou a povolenými podmínkami EoE.
Fáze 2 bude zjistit dumpující let a modlit se, aby se jednalo o 3X nebo využitelný 1X :) tato informace mi asi vždycky nejvíc schází.

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

Takze skusme v novom dizajne ;)
C2-DPS, 189 Eur, *A

Vzhledem k tomu že z C2 nejsou přímé lety do DPS, tak je to druhá varianta. A v případě druhé varianty už necházím buď základní cen vyšší než je uváděná od kolegy anebo EoE not permitted. Takže asi něco dělám špatně.

0 Citovat

Nejedná se o přímý let z C2. Co třeba TG nebo SQ?

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Nejedná se o přímý let z C2. Co třeba TG nebo SQ?

No, u SQ by ta základní cena cca odpovídala (dvě města, kde je povoleno EoE), ale pak by musel vypadnout celý YQ. Další věc je ta, o které jsi mluvil, jestli 1X nebo 3X.

0 Citovat

Este vylepsenie ;)
C2-BKK, 97 Eur alebo exotika C2-TPU, 315 Eur ;) Oboje *A
PS: o 4 dni tento carrier sa uz nebude dat dumpovat...

0 Citovat

Zkouším najít ten C2-BKK, našel jsem v rámci *A zpáteční, kde base fare je cca 1 000 a YQ přes 11 000 a v rules je
"END-ON-END COMBINATIONS PERMITTED WITH DOMESTIC FARES
WITHIN AREA 3. VALIDATE ALL FARE COMPONENTS. SIDE TRIPS
PERMITTED."
Přepokládám správně, že area 3 je Asie?

0 Citovat

Bolo to SQ, pisem to otvorene, lebo v tomto momente uz nabehli na novy fare system, kde neni ziaden YQ, takze uz neni co u nich dumpovat

0 Citovat

netrvalo to ani 4 dni...

0 Citovat

Myslíš přechod cenotvorby na verzi bez palivového příplatku? To bylo avizované celkem dlouho.

0 Citovat

BUD-C3, 186 Eur, Skytrax 4

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

BUD-C3, 186 Eur, Skytrax 4

Obdobie? Nech viem ci sa oplati hladat

0 Citovat
juuliusgee napsal(a):

Obdobie? Nech viem ci sa oplati hladat

Akcie mávajú pravidelne, ale mimo leta.

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Akcie mávajú pravidelne, ale mimo leta.

Vlastne.. aj tak to nedam. Ani ten SQ mi na matrixe nenaslo nech som sa snazil akokolvek... :D

0 Citovat
juuliusgee napsal(a):

Vlastne.. aj tak to nedam. Ani ten SQ mi na matrixe nenaslo nech som sa snazil akokolvek... :D

Tak tie striky zvyknú fungovať na viaceré spoločnosti, takže ono to nie je až taká veda.. Najlepšie je pokiaľ človek vie po technickej stránke ako funguje celý palivový príplatok.. Ako ho spoločnosti skladajú, vytvárajú, kódujú.. Potom je hľadanie výrazne jednoduchšie pre akýkoľvek routing

0 Citovat

c2-c1.5, ST, fajnych 126 Eur....

0 Citovat

Je mi jasný, že pro spoustu lidí to je jen virtuální koníček. Ale lítáte na to taky někdo někdy? Pokud ano, spoléháte se na to, že si toho nikdo v systému nevšimne? Nebo se snažíte proletět jen nějaký slevy +- 20%?

0 Citovat

ak vies co robis a drzis sa pravidiel ako mas, tak to je relativne bezpecne... ale vzdy mam pre istotu pripravenu kreditku keby nieco prdlo, lebo vzdy budes tahat za kratsi koniec... a lietam skoro iba tak ;)

0 Citovat

C2-C1, 405 e, Business... *A

0 Citovat
guessWho napsal(a):

no ja momentálne nemám čas lietať, ale napr. v lete poletím za 150€ do KUL.. A rôzne spoločnosti majú rôzne systémy to je dosť podstatné.

Ahoj, můžu poprosit o vysvětlení, jak na FD? Hledám už půl roku něco na Filipíny a nic :-)

0